Pınar Gören’e TESK’ten yeni görev

 Pınar Gören’e TESK’ten yeni görev

Türkiye’nin tek kadın lokantacılar odası başkanı olarak 2 dönemdir görev yapan Akhisar Lokantacılar Köfteciler Tatlıcılar Odası Başkanı Pınar Gören, esnaf ve sanatkarın çatı kuruluşu olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Kadın Esnaf Kurulu Üyesi oldu.

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Başkanvekili Burhan Aksak daveti ile genel merkeze çağırılan Pınar Gören’e TESK Kadın Esnaf Kurulu görevi tebliğ edildi. Gören’e yeni görev verilmesiyle birlikte Manisa, Ankara’da temsil edilmiş olacak.

Akhisar Lokantacılar Köfteciler Tatlıcılar Odası Başkanı Pınar Gören, “Türkiye’deki tek Kadın Lokantacılar Odası başkanı olarak zaten Kadın esnafımızın sosyal ve ekonomik hayatta destekçisiydik bu görev ve kurul üyeliği ile tüm Kadın esnafımızın eğitimi adaptasyonu ve gelişimi için canla başla en üst kuruluşumuz olan TESK bünyesinde de çalışmaya başlayacağız. Tüm kadın üyelerim ve esnafım adına kabul ettiğim bu görevi layıkıyla yerine getireceğimin esnafıma sözünü veriyorum. TESK Kadın esnaf kurulunun hayata geçirilmesinde rol oynayan ve bu görevi şahsıma tevdi eden yetkililere de teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir