Rona adaylığını açıkladı

 Rona adaylığını açıkladı

Manisa Barosu Başkanı Ümit Rona, Ekim ayında yapılacak olan genel kurulda  tekrar başkan olmak için adaylığını açıkladı.

Manisa Barosu Başkanı Ümit Rona, tekrar başkan olmak için adaylığını açıkladı. Rona yaptığı adaylık açıklamasında, “13 ay gibi kısa bir sürede olsa aralıksız çalışarak, sözün anlamını ve makamın ağırlığını bilerek, yüksek sorumluluk duygusu ve onurla Manisa Barosu Başkanlığı görevini sürdürdüm. Tüm ülkenin takdir ettiği her alanda, her masada güçlü ve öncü baro duruşunu sizlerin desteği ile cesaretle ortaya koyduk. Bu başarının mimarları olan arkadaşlarımın büyük özverisi ve sizlerin kıymetli desteği için çok teşekkür ederim.
Kısa sürede birlikte oluşturduğumuz bu ulusal etki ve öncü ruhu daha da ileri taşımak için Ekim ayında yapılacak genel kurulda Baro Başkanlığına adayım.
Her masada, her alanda söz sahibi, cesur baroculuk anlayışı ile daha da güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Aday Listesi
TBB DELEGE ADAYLARI ; Av. Filiz Zeybek, Av. Mehmet Oruç, Av. Belgin Çakırer
YÖNETİM KURULU ADAYLARI ; Av. Zeynep Çakmak, Av. Deniz Özcan, Av. Şahika Fulya Yılmaz, Av. Tolga Uçarsu, Av. Sinem Sart Urgancı, Av. Menekşe Uztutan, Av. Urku Aykanat, Av. Fatih Meriç, Av. Sinem Deniz Onat, Av. Ayşe Hasar
DİSİPLİN KURULI ADAYLARI ; Av. Şeyda Sözen Tatlıcıoğlu, Av. Merve Aka Baysak, Av. İbrahim Halil Tangör, Av. Büşra Manav, Av. Umut Dalkılıç
DENETÇİ ; Av. Mehmet Özdemir

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir