Saruhanlı Belediyesi’nden yüzlerce aileye gıda yardımı

 Saruhanlı Belediyesi’nden yüzlerce aileye gıda yardımı

Saruhanlı Belediyesi, Ramazan ayı nedeniyle ilçede ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen yüzlerce  aileye kuru erzak yardımı dağıtımına başladı.

Saruhanlı Belediyesi, Ramazan ayı nedeniyle ilçede ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen 2 bin haneye kuru erzak yardımının dağıtımına başladı. Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından evlere teslim edilen yardımlar, Ramazan ay boyunca devam edecek.

Bilgin: Dayanışma ve paylaşma ayı

Belediye Başkanı Zeki Bilgin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Ramazan ayının dayanışma ve paylaşma ayı olduğunu ifade ederek tüm vatandaşlara hayırlı Ramazanlar diledi. Ramazan ayında bereketin, bolluğun ve paylaşımın yoğun şekilde yaşandığını dile getiren Bilgin, “Bu mübarek ayda bizlere düşen görev yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en güzel şekilde yaşayıp yaşatmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle hemşerilerimizin Ramazan-ı Şerif’ini en içten dileklerimle tebrik ediyor, bu mübarek ayın İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum.”dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.