Selçuk Özdağ: Üç siyasi lider hedefte!

 Selçuk Özdağ: Üç siyasi lider hedefte!

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, siyasi parti liderlerine yönelik saldırılarla ilgili bir soruya verdiği yanıtta kendisine önemli bilgilerin geldiğini belirterek, Akşener, Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu’nun hedefte olduğunu açıkladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara Çubuk’ta uğradığı linç girişimiyle ilgili geçtiğimiz günlerde “Kılıçdaroğlu orada öldürülecekti” açıklamasını yapan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, özellikle 3 siyasi liderin dikkatli olması gerektiğini söyledi.
Özdağ, “Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı, öldürülecekti. Kesinlikle öldürülecekti. Hedefte gidip bir kişinin yumruk atması falan yoktu. Ve ardından da Türkiye’de bir iç savaş provası yapılacaktı, kaos iklimi oluşturulacaktı ve OHAL ilan edilecekti” ifadelerini kullandı.

“KILIÇDAROĞLU ŞİMDİ DAHA ÇOK HEDEFTE”
Cumhuriyet TV’ye konuşan Selçuk Özdağ; Türkiye’nin karışmasını isteyen rant sevdalılarının, şantajcı medya ve sermaye patronlarının olduğunu ileri sürerek; “Türkiye’de aydınlara saldırıldı, başbakanlar ve bakanlar öldürüldü. Sayın Kılıçdaroğlu’na yapılan linç girişimi önemli bir saldırıdır. Kılıçdaroğlu orada öldürülecekti. Kılıçdaroğlu şimdi daha çok hedefte” sözleriyle olası tehlikelere dikkat çekti.
İktidarda kirli işlere bulaşanların ve koltuklarını kirletenlerin olduğunu söyleyen Özdağ, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bu kadar başarılı olunacağı düşünülseydi evine dahi girilebileceğini anlattı.

“HIZLI BİR SİLAHLANMA VAR! ÖLÜMLERİ GÖZE ALDIK”
Özdağ, tüm toplumu sağduyulu olmaya davet ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:”Bu da Türkiye’yi ayağa kaldıracak ve bu kaoslarla beraber OHAL ilan edilerek içe kapatılacak ve muhalefet susturulacaktı. Kaos ortamından istifade etmek istiyorlar. Tarih onları yazacak, bu devlet kimsenin babasının değil. Ölümleri göze aldık, Türkiye kazansın istiyoruz. Esas azmettiricilerle hesaplaşacağız. Üç kişi hedefte; Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener ve Ahmet Davutoğlu. Önümüze önemli bilgiler de geldi. Kışkırtmak için perde arkasında bekleyenler var. Hızlı bir silahlanma var.”

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.