SMA hastası İrem Nur için gönüllüler yardım bekliyor

 SMA hastası İrem Nur için gönüllüler yardım bekliyor

Kırk günlükken SMA TIP 1 teşhisi konan ve tedavi için Dubai’ye gitmesi gereken İrem Nur bebek için Manolya Meydanı’nda açtıkları stantta bağış toplayan gönüllüler, Manisa halkına yardım çağrısında bulundu.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yaşayan ve 40 günlükken SMA TIP 1 teşhisi konan ve tedavi için Dubai’ye gitmesi gereken İrem Nur bebek adına, gönüllüler 2 aydır her akşam 8 Havuzunda bağış toplamak için stant açtı.

Gereken paranın ancak yüzde 31’i toplanabildi

İrem Nur’un gönüllüsü Engin Özdağlı; “İrem Nur şu an 17 aylık ve sadece 5 kilo, maalesef tedavi için Dubai’ye gitmesi gerekiyor. Tedavi için gereken para çok büyük bir miktar. Kampanyamız valilik onaylı, instagram üzerinden her akşam canlı yayın yaparak kampanyayı devam ettiriyoruz. Fakat daha gereken paranın yüzde 31’ini anca topladık. Yolumuz uzun fakat İrem Nur’un dayanacak gücü kalmadı. Bizde sesimizi Manisa’ya duyurmak için 8 Havuzunda stand açmaya başladık. Allah razı olsun insanlarımız duyarsız kalmıyor ve bağışta bulunuyor. Tüm Manisalı kardeşlerimi İrem Nur’a destek olmaya çağırıyorum. Kampanyamız valilik onaylıdır. İsteyen hesap numaraların, isteyen gelip geçerken burada bağış kutumuza para atarak destek olabilirler”diyerek Manisa halkına İrem Nur  bebeğe sahip çıkma çağrısı yaptı.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.