Tufan Akan, ‘Yunusemre’de tüm sandıklar güvende’

 Tufan Akan, ‘Yunusemre’de tüm sandıklar güvende’

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, seçim tarihinin açıklanmasının ardından sandık güvenliğine ilişkin bilgiler verdi. Başkan Akan, “Bin 500 sandık görevlimizle 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere hazırız. Yunusemre’de tüm sandıklar güvende” dedi.

Tufan Akan, “Görev süremiz boyunca teşkilat üyelerimizle birlikte her gün sahada vatandaşlarımızı dinledik. Bir diğer yandan ilçe başkanlığımız bünyesinde komisyonlar kurarak 2023 seçimlerine hazırlandık. 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde vatandaşlarımızın aklındaki en önemli sorunlardan biri de sandık güvenliğiydi. İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı olarak tüm okullarda ve sandıklarda sandık sorumlularımız var. Geçtiğimiz seçimlerde Yunusemre ilçemizde 524 sandığımız vardı. İlçemize yönelen göçü de dikkate alarak şu anda bin 500 sandık görevlimiz 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak seçimler için hazır. Sandıklarda görevli olmak isteyen tüm gönüllü vatandaşlarımızın da müşahit olarak kaydını alıyoruz. 14 Mayıs’ta halkın iradesini doğru bir şekilde yansıtmak için var gücümüzle çalışacağız. 14 Mayıs’ta ‘benim dediğim’ değil, ‘halkın dediği’ diyenler iktidar olacak. Türkiye de, Manisa da İYİ olacak”

“GELECEĞİMİZ İÇİN BU SEÇİMİ KAZANACAĞIZ”

Akan, “AK Parti iktidarında Türkiye son 20 yıldır büyük travmalar yaşadı. İktidarın işbilmez yöneticileri Türkiye’yi ekonomik krize sürükledi. Defalarca uyarmamıza, doğruları söylememize rağmen Türk milletini düşünmeyen iktidar temsilcileri, hiçbir sorumluluk almadan ülkeyi uçuruma sürüklemeye devam etti. Şimdi Türkiye’de yepyeni bir sayfanın açılması için önümüzde çok önemli bir seçim var. Türkiye’nin geleceği ve Türk milletinin refahı için bu seçimi kazanacağız” dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir