Tunca: Hedefimiz 1’inci parti olmak

 Tunca: Hedefimiz 1’inci parti olmak

İYİ Parti Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, “Partimize büyük bir ilgi var. Çok hızlı büyüyoruz. Partimizin hedefi 1’inci parti olmaktır. Biz bunu başaracağız. İnanıyoruz” dedi.

Kendisine ziyarete gelen Şehitler Mahallesi sakinleri ağırlayan İYİ Parti Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, “Partimize gelerek bizleri mutlu ettiler. Kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.   Partimiz ülkemizin geleceği ile ilgili belirlediğimiz ortak değerler üzerinden birlikte hareket etmeye devam eden bir siyasi hareket. Partimize büyük bir ilgi var. Çok hızlı büyüyoruz. Partimizin hedefi 1’nci parti olmaktır. Biz bunu başaracağız. İnanıyoruz. Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin izinde hep birlikte İYİ bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz’’dedi

‘’AKŞENERİ’ SALİHLİ’YE DAVET EDİYORUZ’’

Şehitler mahallesinin kadın sakinlerinin Meral Akşener’e selam söylediklerini ifade eden  İYİ Parti Salihli ilçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, “Partimize gelen ve  bizleri ziyaret eden Şehitler mahallesinin kadın sakinleri Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendiye  sevgilerini ve selamlarını ilettiler. ‘Meral Akşener’i  Salihli’ye davet ediyoruz’ diyen kadınlarımızın selamlarını ve davetlerini Genel Başkanımıza ileteceğiz ayrıca bayramdan sonra kendileri ile partimizde kahvaltıda bir araya gelmek için sözleştik’’dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir