Uygunsuz görüntüleri sızan Rasim Kaan Aytoğu Manisalı çıktı!

 Uygunsuz görüntüleri sızan Rasim Kaan Aytoğu Manisalı çıktı!

Sosyal medya da yayınlanan videoda görüntülerdeki kişi olduğu iddia edilen İhlas Holding CEO’su Rasim Kaan Aytoğu’nun, Manisalı olduğu ortaya çıktı. Aytoğu’nun, Şehzadeler Belediyesi’nin organize ettiği bir etkinlikte Çobanisa’da AKP’li isimlerin katılımıyla iftar yemeği verdiği öğrenildi.

Cem Küçük’ün Sedat Peker’e rest çekmesinin ardından yayınlanan seks kaseti Türkiye gündeminin en çok konuşulan konuları arasına girdi. Eşcinsel ilişkinin yaşandığı video da yer alan bir kişinin TGRT’nin CEO’su ve bir dönem AKP’den milletvekili adayı olan Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu olduğu iddia edildi.

ÇOBANİSA’DA VERDİĞİ İFTARDA BAŞKAN ÇELİK VE AKP’LİLERLE YEMEK DAĞITMIŞ!

Manisanethaber’in  haberine göre herkesin internette hakkında araştırma yaptığı Aytoğu’nun Manisa’nın Çobanisa Mahallesi’nden olduğu ortaya çıktı. AKP’nin İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Adayı da olan Prof. Dr. Aytoğu’nun, 2016 yılında Şehzadeler Belediyesi’nin organize ettiği programda hayırsever işadamı sıfatıyla Çobanisa’da iftar yemeği verdiği öğrenildi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in yanı sıra çok sayıda partili ismin katılımıyla gerçekleşen iftar yemeği programında, Aytoğu’nun Şehzadeler Belediye Başkanı Çelik ve partili isimlerle yemek dağıttığı görülüyor.

İftar yemeğinde konuşan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer faruk Çelik’in de Aytoğu hakkında, “Bugün burada kurulan bu güzel sofranın sahibi Aşağıçobanisalı bir hemşehrimiz Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu. Kendisi aslen Çobanisalı ama eğitimini dışarıda almış, İstanbul’da yaşayan başarılı bir iş adamı. Birlikte bir görüşmemizde bize dedi ki ‘bir iftar sofrasında Manisa’daki hemşerilerimiz ile bir araya gelsek nasıl olur dedi’. Bizde seve seve kabul ettik ve kendisine ‘sizin mahallenizde Aşağıçobanisa’da birlikte olalım’ dedik. Allah hayırseverlerimizin sayısını arttırsın inşallah.” şeklinde ifadeler kullandığı arşivlerde yer alıyor.

 

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir