Başkan İksir’den ilk mesaj: Manisa ve Türkiye’nin İYİ olmasına az kaldı

 Başkan İksir’den ilk mesaj: Manisa ve Türkiye’nin İYİ olmasına az kaldı

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir, 3. Olağan Kongre’nde delegelerin oylarıyla başkan seçilmesinin ardından bir mesaj yayınladı. Başkan İksir, “İYİ Partimizin bayrağını hem genel, hem de yerel seçimlerde en üst noktaya taşıyacağız” dedi.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir, 3. Olağan Kongre’nde delegelerin oylarıyla başkan seçilmesinin ardından bir mesaj yayınladı. Zafer İksir, “İYİ Partimizin bayrağını hem genel, hem de yerel seçimlerde en üst noktaya taşıyacağız.
İYİ Partimizin haftasonu yapılan demokrasi şölenine katılan tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Bizler Genel Başkanımızın öncülüğünde Türkiye’yi yeniden refah, mutlu ve birlik içerisinde görmek için çalışmaya devam edeceğiz. Önümüzde birkaç ay içerisinde yapılacak, Türkiye için çok kritik bir seçim var. 17 ilçe teşkilatımız ile birlikte İYİ Parti’yi iktidar yapmak için dur durak bilmeden çalışacağız. Partimizin hem Manisa’da, hem de Türkiye’de bayrağını taçlandıracağız.
İl başkanı adaylarımızla hep birlikte çalışacağız
İYİlerin yolundan bir an olsun ayrılmayacağız, güçlü bir Türkiye mücadelemiz için gövdemizi taşın altına koyacağız. Bizlere inanan, destek veren tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Benimle birlikte İYİ Parti’nin demokrasi şölenine katılan tüm aday arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Bundan sonra İl Başkanı adaylarımız ve ekip arkadaşlarımızla hep birlikte partimizi güçlendirmek için çalışacağız. Hem kadim şehrimizin, hem de ülkemizin İYİ olmasına çok az kaldı” dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir